zamów przez telefon: 889 874 754

O Nas

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą przedłużania włosów metodą CLIP IN.

Jest to bezinwazyjny w 100% bezpieczny sposób na bardzo szybkie, samodzielne przedłużenie włosów.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej jakości zestawy do przedłużania włosów metodą Clip In.

Oferujemy zarówno włosy 100% naturalne oraz wykonane z wysokiej jakości materiałów włosy syntetyczne w różnej konfiguracji i bogatej gamie kolorystycznej.

Nasza firma zajmuje się sprzedażą asortymentu do przedłużania włosów od 2008 roku.

Staramy się aby sprzedawane przez nas akcesoria do przedłużania włosów spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientek.

Współpracujemy z salonami fryzjerskimi, salonami wizażu i wizerunku, nasze produkty wykorzystywane są również w sesjach modowych. Metoda ta idealnie sprawdza się zarówno podczas tak ważnych uroczystości jak ślub, studniówka ale i na co dzień.

Spełniamy marzenia o długich i gęstych włosach bez wyrzeczeń. Zestawy typu CLIP IN zakłada się w kilka minut nie niszcząc swoich własnych włosów. Taśmy z włosami doczepiamy do naszych własnych włosów (przy samej skórze głowy) za pomocą klipsów. Klipsy są bardzo płaskie, dzięki silikonowemu zabezpieczeniu nie zsuwają się. Taśmy wpinamy pod nasze naturalne włosy, dzięki czemu łączenie jest niewidoczne i przedłużenie wygląda bardzo naturalnie.

W naszej ofercie posiadamy:

ZESTAWY CLIP IN

DOPINKI/TRESKI CLIP IN

PASEMKA CLIP IN

GRZYWKI CLIP IN

WARKOCZE/OPASKI

KUCYKI

MIKRORINGI I KERATYNA

KOSMETYKI DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW

Włosy Clip In Lublin -odbiory osobiste możliwe tylko po wcześniejszym kontakcie telefonicznym (531874754, 889874754) na ul. Inżynierskiej 5, lok.102 (biurowiec B, 1 piętro) Zapraszamy.

(Zamówienia przyjmujemy przez sklep internetowy, email, tel/sms)